Uluslararası Ev Taşıma Firmaları

Firmamız yıllar’dan beri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünyanın bir çok ülkesine profesyonel ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Gelişen dünya ile beraber artık evinizi  bulunduğunuz ülkeden farklı bir ülkeye  taşıtmak  gayet kolay ve hızlı bir süreç haline gelmiş bulunmaktadır.

Evinizin içerisinde bulunan bütün eşyalarınızın genel ambalajı tarafımızca yapılmaktadır.mobilyalarınızın sökümü ve diğer adresinizde kurulumu yine profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Salon ve mutfak kırılacaklarınız elemanlarımız tarafından beyaz kağıt ile paketlenmektedir.daha sonrasında özel yapım olan kolilerimizde uluslararası standartlara uygun bir şekilde yerleştirilmektedir.

Eşyalarınız en hızlı zaman zarfı içerisinde yeni evinizde teslimatı sağlanmaktadır.sökülen mobilyalarınız kurulup paketlenen kırılacaklarınız açılıp tarafınıza evinizi anahtar teslim bir şekilde teslim ediyoruz.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup yeni adresinizde eviniz hazır olana kadar tamamen ücretsiz olan yüksek güvenlikli depolarımızda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz sizler ne zaman belirttiğinizde eşyalarınızın teslimatını sağlıyoruz.

Evrak ve gümrükleme işlemlerinizi belirtmeniz durumunda tarafımızca takibini sağlıyor gerekli bütün izin ve idari işlemleri tarafımızca yapabilmekteyiz.Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız