Türkiye’den Yunanistan’a Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Yunanistan’a evinizi taşımak yaptığımız kaliteli hizmetler eşliğinde artık çok kolay ve hızlı bir işlem olmuş durumdadır.

Öncelikle firmamızla kurduğunuz iletişim sonucunda tarafınıza gerekli olan bilgiler sunulmakta olup.Firmamızın yapacağı işlemler ve çalışmalar tarafınıza eksiksiz bir şekilde anlatımı yapılmaktadır.

Anlaşma durumunda tarafınızdan boş bir zamanınızda randevu talep etmekteyiz.Tamamen ücretsiz olan keşif ekibimiz evinize bir ziyaret  gerçekleştirmektedir.Bu ziyarette taşınacak olan eşyalarınız yerinde tespit edilerek gerekli olan bütün bilgiler not edilmektedir.(metreküp birimi kullanılacak olan malzeme adeti ve personel sayısı vb) gerekli olan bilgiler not edildikten sonra tarafınızla yapılan sözleşme sonucunda taşınma tarihini beklemeye geçmekteyiz.

Evinizin içinde bulunan bütün eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından paketlenmektedir.Yatak odası mobilyalarınız ve salon ile çocuk odası mobilyalarınız yine uzman montajcılarımız tarafından sökümü yapılmaktadır. bu mobilyalar söküm’den sonra özel yapım paketleme malzemelerimize dikkatli bir şekilde konularak taşınmaya hazır bir şekilde bırakılıyor gerekli yazı ve işaretlemeler düzenli bir biçimde yapılıyor.

Mutfak ve salon kırılacaklarınız yine uzman elemanlarımız tarafından beyaz kağıt ve baloncuklu naylonlar  ile paketlenmesi yapılmaktadır.paketlenen kırılacak eşyalarınız özel yapım kolilerimize düzenli bir şekilde yerleştirilip gerekli işaretlemeler yapılmaktadır.

Askılı koli taşımasıyla  ütüsünün bozulmaması gereken elbiseleriniz bu özel yapım kolilerimize yerleştirilip diğer adreste dolabınız kurulduk’dan sonra aynı şekilde ütüsü bozulmadan yerlerine yerleştiriliyorlar.

Yukarda belirttiğimiz bütün hizmetler yeni adresinizde’de geçerli olmakta olup sökülen bütün mobilyalarınız aynı şekilde kurulumları sağlanacak olup anahtar teslim bir şekilde eviniz teslim edilecektir.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup yeni eviniz hazır olmadığı süre içerisinde eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca yüksek güvenlikli depolarımızda herhangi bir ücret ödemeden muhafaza edebilirsiniz.

Evrak ve gerekli gümrük ve izinler için belirttiğiniz zaman sizin adınıza bütün işlemleri firmamız olarak takip edip gerekli bütün izin ve evraklar tarafımızca yapılabilmektedir.
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız

REMAX ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT