Türkiye’den İtalya’ya evden eve nakliyat

20 Ara by admin

Türkiye’den İtalya’ya evden eve nakliyat

Türkiye’den İtalya’nın hangi şehrine  eşyalarınızı taşıtmak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmeniz gerekiyor.

Gerek kaliteli malzeme gerek donanımlı elemanlar ve ileri teknoloji araçlarımızla daima hizmetinizdeyiz.Firmamız köklü bir kuruluş olup merkezi İstanbul’da bulunmaktadır  ayrıca Avrupa’nın bir çok noktasında acentelerimiz bulunmaktadır.

Eşyalarınızın genel ambalajı profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yatak odası Mobilyalalarınızın sökümü, salon mobilaylalarınızın sökümü ,yine çocuk odası mobilyalalarınızın sökümü ,elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Evinizin mutfak kırılacakları  elemanlarımız tarafından paketlenip yine özel yapım kolilerimize yerleştiriyor. salon kırılacaklarınız içinde aynı işlem uygulanmaktadır.

Elbiseleriniz yine elemanlarımız tarafından paketlenmesi yapılmaktadır.ütülü elbiselerinizin bozulmaması için özel yapım askılı kolilerimiz kullanılmaktadır.

Eşyalarınız tarafımızca teslim alındık’dan sonra  sizin belirttiğiniz tarihe göre teslimatınız sağlanmaktadır.Ayrıca sizin istemeniz durumunda bütün gümrükleme ve evrak işlemleriniz tarafımızca yapılmaktadır.
T

Yeni adresinizde evinizde sökümü yapılan bütün mobilya ve eşyalarınız aynı şekilde kurulumu sağlanıyor.

Ayrıca taşınacağınız adresinizde yeni evinizin hazır yada tarafınızca teslim alınamadığı durumlarda eşyalarınızın depolanması tarafımızca yapılmakta olup.dilediğiniz süre içerisinde bu işlemi ÜCRETSİZ bir hizmet olarak sunuyoruz.
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız.

REMAX ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba