Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

26 Ara by admin

Türkiye’den İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den İsviçre’ye evinizi taşımak artık geliştirdiğimiz hizmet ile ,gerek ambalajlama tekniklerimiz olsun gerek hızlı teslimat sürelerimiz olsun size hızlı ve konforlu bir nakliye işlemi sunmakta bulunuyoruz.

Türkiye’nin herhangi bir şehrindenevinizi taşıtmak için yapacağınız tek şey bizimle iletişim kurmanız olacaktır.Firmamızın profesyonel müşteri danışmanlarıyla yapacağınız görüşme sonucunda aradığınız kriterle en uygun firmanın Remax uluslararası evden eve nakliyat olduğunu fark edeceksiniz.

Anlaşma sağlandık’dan sonra firmamızın tarafınıza yönlendireceği profesyonel experimiz evinize bir keşif yapacaktır.bu keşifte taşınacak olan eşyalarınızın metre küpleri ve kullanılacak olan malzeme ve eleman sayısıyla araç ebatı belirlenecektir.

Taşıma işlemi sizin belirttiğiniz  zamanda ve günde yapılmaktadır,elemanlarımız evinizin içindeki bütün eşyalarınızı sökümünü  ve paketlemesini sağlayacaklardır.

Yatak odası mobilyalalarınız salon takımı mobilyalalarınız ve çocuk odası mobilyalalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından sökülecektir.bütün bu söküm aşamalarında gereken bütün işaretlemeler ve fotoğraflandırmalar elemanlarımı tarafından yapılacaktır.

Evizin’deki bütün demontesi sağlanan eşyalarınız elemanlarımız tarafındnan geniş kapsamlı ambalajlanması sağlanacaktır.Mobilya ve beyaz eşyalarınız özel yapım olan içleri karton dış yüzeyler ise havalı baloncuklu olan paketleme malzemelerimiz ile kaplanacaktır.

Salon ve mutfak kırılacaklarınız elemanlarımız tarafından beyaz kağıt ve baloncuklu patpat ile ambalajlanıp özel yapım olan kalın ve korunaklı kolilerimize yerleştirilecektir.

Ücretsiz depolama hizmetimlunmakta olup taşınacağınız yerdeki eviniz hazır olmadığı süre boyunca yüksek güvenlikli depolarımızda dilediğiniz süre boyunca herhangi bir ücrete tabi olmadan depolamasını sağlayabiliriz.

Ayrıca gümrük ve evrak işleriniz ve açmanız gereken beyanemeler ve yetkili makamlarda almanız gereken bütün evrak ve izinler sizin talebiniz olduğunda tarafımızca yapıla

Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba