Türkiye’den İspanya’ya Evden Eve Nakliyat

15 Oca by admin

Türkiye’den İspanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin hangi şehrinde olursa olsun firmamızın geniş hizmet ağı ile daima hizmetlerimi aralıksız bir şekilde sürdürülmektedir.

Evinizin içinde bulunan bütün eşyalarınızın paketlemesi ve düzenli bir şekilde kutulanması profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Anlaşma sağlandık’dan sonra firmamızın profesyonel keşif ekibi evinizde geniş çaplı bir çalışma yapmaktadır.bu çalışma sonucunda eşyalarınızın metreküpü ebatları ve kullanılacak olan malzeme ve araç ebatı belirlenir.

Firmamızın profesyonel elemanları  eşyalarınızın  genel ambalajını yapmaktadır.Evinizde bulunan bütün mobilyalar sökülüp gerekli işaretlemeler yapılıp özel yapım ambalaj malzemelerimize konulmaktadır.

Mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız beyaz kağıt ile kaplanıp özel yapım olan kolilerimize düzenli bir şekilde konulmaktadır.diğer adresinizde’de belirtmeniz durumunda kırılacak eşyalarınız kolilerden çıkartılıp tarafınıza  teslim edilmektedir.

İspanya’daki adresinizde’de firmamızın profesyonel elemanları tarafından eşyalarınız teslim alınıp yerleşimi sağlanmaktadır.sökülen mobilyalarınız kurulup paketlenen bütün eşyalarınız açılıp tarafınıza teslim edilmektedir.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup gideceğiniz adresinizde eviniz tam olarak hazır olmadığı süre boyunca dilediğiniz kadar herhangi bir ücret ödemeden eşyalarınızı yüksek güvenlikli depolarımızda muhafaza edebilmekteyiz.

Evrak ve gümrük işlemleriniz içinde, belirtmeniz durumunda firmamız tarafından bu işlemlerimiz yapılabilmektedir.  
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba