Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat

1 Oca by admin

Türkiye’den İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den İngiltere ye ev taşıma ile ilgili bilgi edinmek isterseniz aşağdaki makalemizi dikkatlice okuyabilirsiniz.

Firmamız ile yaptığınız ilk görüşme de gerekli bilgi ve yapılacak olan çalışmalar hakkında uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Eğer firmamızın uzman müşteri temsilcileriyle yaptığınız görüşme sonunda tercihiniz firmamız olursa gerekli adres ve iletişim bilgileriniz alınıp ilk kayıt işleminiz sağlanmış oluyor.

Ücretsiz  exper hizmetimiz daha sonrasından devreye giriyor tamamen sizin belirlediğiniz bir zaman içerisinde evinize keşif ekibimiz gelip  gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılıp taşınacak olan eşyalarınızı yerinde görüp kullanılacak olan malzeme eleman ve araç ebatı belirlenmiş oluyor daha sonrasında tarafınızla yapılan sözleşmeyle keşif ekibimiz işlemi noktalanmış oluyor.

Taşınma tarihi geldiğinde uzman ekibimiz ile firmamızın belirlediği operasyon şefinin eşliğinde evinizde gerekli çalışmalar için start verilmiş oluyor. evinizin içindeki bütün eşyalar genel olarak sıtreç köpüklü ambalaj ve kartonlama sistemiyle kaplanmaktadır.

Yatak odası ve salon ile çocuk odası mobilyalarınız uzman mobilyacımız tarafından sökümü gerçekleşmektedir.sökülen bütün mobilyalar gerekli işaretlemeler yapılıp özel yapım içleri karton olan dışları’da havalı baloncuklarla kaplı malzemelerimiz ile kaplanıyor.

Beyaz eşyalarınız için’de yine kartonlama ve kutulama işlemi uygulamakta olup gerekli ambalaj ve işaretlemeler yapılmaktadır.

Mutfak ve salon kırılacaklarınız beyaz kağıt ve baloncuklu patpat ile kaplanıp özel yapım olan ve kırılacak hassas eşyalar için üretilen kolilerimize konulmaktadır.gerekli işaretlemeler yapılıp taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup yeni adresinizde eviniz hazır olmadığı süre içerisinde yüksek güvenlikli depolarımızda dilediğiniz süre boyunca herhangi bir ücret ödemeden eşyalarınızı bekletebilirsiniz.

Ayrıca yukarda belirttiğimiz bütün hizmetler yeni evininiz’de geçerli olup bütün mobilya ve eşyalarınız tarafımızca kurulumu sağlanmakta olup anahtar teslim bir şekilde tarafınıza sunmaktayız.http://www.remaxnakliyat.com/kibrisa-ev-tasima-fiyatlari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba