TÜRKİYE KIBRIS ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

17 Eki by admin

TÜRKİYE KIBRIS ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

Firmamız yıllardan beri Türkiye Kıbrıs arasında profesyonel bir şekilde ev eşyası nakliyesini yapmaktadır .

Firmamız tarafından bütün gerekli hizmetler en profesyonel şekilde verilmektedir. eşyalarınızın genel ambalajı paketlenmesi ve mobilyalarınızın tarafımızca sökülüp ambalajına kadar hizmeti bizler sunmaktayız .

Evinizde bulunan bütün eşyalarınız hijyenik bir şekilde paketlenmektedir bütün eşyalarınız streç ile öncesinde kaplanmaktadır daha sonrasında özel yapım ambalaj malzemesiyle kaplanmaktadır

Mutfağınızda bulunan bütün kırılacak eşyalarınız beyaz kağıt ile kaplanmakta olup kalın boy kolilerimizde muhafaza edilmektedir aynı gerekli yazılar kolilere yazılıp hassas ve kırılacak içerikli olduğu belirtilmektedir.

Evinizde bulunan bütün mobilyalar gerekli işaretlemeler yapılarak sökümleri gerçekleştirilmektedir bütün mobilyalarınız özel yapım ambalaj malzemelerimizle kaplanmakta olup gerekli bütün paetklemeleri sağlanmaktadır .

Kıbrıs adresinizde eşyalarınızı yeni evinize teslimatını bizler sağlamakta olup gerekli bütün yerleştirmeler ve kurulum tarafımızca yapılmaktadır sizler şehirlerarası kadar rahat bir operasyon ile evinizi uluslararası bir taşıma işlemi sonucunda nakliyesini yapmış oluyorsunuz Almanya’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Türkiye Kıbrıs Zaati Eşya Taşımacılığı

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba