Türkiye Kıbrıs Evden Eve Nakliyat

26 Ara by admin

Türkiye Kıbrıs Evden Eve Nakliyat

Kaliteli ve kurumsal hizmet sunmakta daima öncü olan firmamız Türkiye Kıbrıs arası sürekli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.komple ve parsiyel olarak hizmetler vermekte olan firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz müşteri danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız kalite politikasını daima  temiz hizmet mutlu müşteri olarak belirlemiştir.Firmamızla iletişim kurduk’dan sonra anlaşma durumunda firmamızın sözleşme yapabilme yetkisi olan ücretsiz experi evinize mini bir keşif yapmak için gelecektir.bu keşifte taşınacak olan eşyalarınızın ebatları metreküp birimi ve kullanılacak malzeme ile  araç ebatı belirlenecektir.

Evinizin içindeki mobilyalarınızın sökümü elemanlarımız tarafından yapılacaktır. Kıbrıs’da ki adresinizde yine elemanlarımız tarafından kurulumu sağlanacaktır.

Yine evinizin salon ve mutfak kırılacakları elemanlarımız tarafından paketlenip özel yapım kolilerimize yerleşimi sağlanacaktır. 

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup  yeni taşınacağınız evinizin hazır olmadığı süre boyunca yüksek güvenlikli depolarımızda dilediğiniz süre boyunca ücretsiz bir şekilde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. 
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba