Kıbrıs’a Ev Taşıma Fiyatları

26 Ara by admin

Kıbrıs’a Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız haftalık olarak Türkiye’nin bütün şehirlerinden Kıbrıs’a seferler düzenlemekte olup komple ve Parsiyel eşya taşımacılığı yapmaktadır

Evinizdeki bütün eşyalarınızın genel ambalajı tarafımızca yapılmakta olup Mobilyalalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından sökülüp paketlemesi sağlanmaktadır. 

Kıbrıs’daki  evinizde yine elemanlarımız tarafından sökülen bütün mobilyalalarınız elemanlarımız tarafından kurulumu sağlanmaktadır.kısacası eski evinizde kurulu olan bütün eşyalarınız yine yeni evinizde tarafımızca kurulumu sağlanmaktadır.

Mutfak ve salonunuzun kırılacak eşyaları elemanlarımız tarafından beyaz kağıt ve baloncuklu pıtpıtlarla paketlemesi sağlanmaktadır.Özel yapım olan kolilerimize düzenli bir şekilde yerleştirilip gerekli bütün işretler ve yazılar elemanlarımız tarafınca yapılmaktadır.

Askılı kolili hizmetimiz bulunmakta olup gardropunuzun içinde askılı olarak taşınması gereken elbiseleriniz bu kolilerimize düzenli bir şekilde yerleşimi sağlanmaktadır. Kıbrıs’daki  adresinizde dolaplarınızın kurulumu sağlandık’dan sonra aynı şekilde ütüsü bozulmayan elbiseleriniz dolaplarınıza yerleştirilmektedir.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup yeni adresinizde evinizin tam olarak hazır olmaması durumunda yüksek güvenlikli depoılarımızda herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızı muhafaza edebiliriz.
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba