HAKKIMIZDA

Remax Uluslararası Nakliyat olarak sistemli ve planlı bir Nakliye Hizmeti sürdüren ve sürdürdüğü hizmet ile bu sektöre yön veren köklü ve sağlam bir firma olarak uzun yıllardır evden eve nakliyat ve tüm nakliye dallarında müşterilerin beklentilerini karşılamaktayız.

Gerek firma olarak müşteriye gerekse içinde bulunduğumuz sektöre karşı sorumluluklarımız dahilinde hizmet vermeyi prensip edinen firmamızın bu alanda yürüttüğü tüm çalışmalarda firmamızın saygınlığı ön planda tutulmuş, bu saygınlık korunması yönünde müşteriye hatasız nakliye hizmeti verilmiştir.

Türkiye Çıkış İçin Gerekli Evraklar

-Pasaport Fotokopisi

-Kimlik Fotokopisi

-Vekaletname noter tasdikli

-E-devletten Adli Sicil Kaydı

-E-devletten Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporu

-Almanya’daki oturum ikametgah Belgesi 6 Aydan eski olmaması gerekiyor

-Var ise uçak bileti

Avrupa Dönüş İçin Gerekli Evraklar

-Pasaport Fotokopisi

Vekaletname (Konsolosluktanda tasdikleyebilir)

-Türkiye’de tapu veya noter onaylı kira kontratı

E-devletten veya Nüfus Müdürlüğünden Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Teslimat süreleri maximum 15 gün’dür
Türkiye de ücretsiz depolama hizmetimiz mevcuttur
Avrupa da işçilik paketleme depolama yükleme hşzmetimiz mevcuttur
Her hafta karşılıklı avrupa türkiye arası çıkışlarımız bulunmaktadır
Türkiye’nin bütün şehirlerinde ekip ve araçlarımız bulunmaktadır

Uluslararası evden eve nakliyat artık neredeyse günlük  bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmakta. bu yüzden insanların kendileri için hem maddi hem manevi olarak büyük değer ifade eden eşyalarını naklini yapmaların da  firma kalitesi büyük önem taşımaktadır.

uluslararası evden eve nakliyat

Gerek eşyaların ambalajı olsun gerek bu eşyaların taşınma safhası olsun dikkat ve özen isteyen bir çalışma programı dahilinde olmalıdır .insanlar eşyalarını gönül rahatlığıyla tercih ettikleri firmaya teslim etmeleri gerekiyor .bu yüzden tercih edilen firmanın kurumsal kimliği büyük önem arz etmektedir.

gerek firma yetkilileri gerek firma elemanları müşterilerinin tam olarak ne istediklerini ve çalışmanın önemini hızlı ve dikkatli bir biçimde anlayıp müşterilere gerekli olan güven ortamını yaptıkları çalışma ve titizlikle sağlayabilirler .

Bu yüzden Remax uluslararası evden eve nakliyat firması olarak günümüz koşulların neyi gerektiğini ve müşterilerimizin tam olarak beklentileri neler olduğunu daima fakında olup sürekli çalışmalarını güçlendirip kurumsal yapısına daima ilerici ve yenilikçi değerler katmaktadır.

Bu yüzden başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bütün dünya”ya Evden Eve  Taşıma hizmetini sunarak bugüne kadar yaptığı bütün çalışmalar”da daima takdir ve memnuniyet ile sonuçlandırmıştır.

Gerek malzeme kalitesi gerek hijyeniği ön planda tutup değerli müşterilerimizin neler istediklerini ve beklentilerini en ince ayrıntıya kadar dikkatli bir  biçim”de uyguluyoruz.

Bu yüzden Remax uluslararası evden eve nakliyat olarak her zaman bir taşınma kararı vermeden önce tercih noktanız olarak hizmetinizdeyiz.

Komple ev eşyalarınız olsun yada parsiyel eşyalarınız olsun Remax uluslararası evden eve nakliyat olarak kaliteli ve kurumsal hizmet ağıyla profesyonel çalışmalar sonucu naklini sağlıyoruz.

Türkiye”den Almanya”ya yada Fransa”ya veya Avrupanın herhangi bir ülkesine taşınmanız gerektiği vakit geniş ve kurumsal hizmetler ile eşyalarınızı en ufak bir sıkıntının olmadığı  bir çalışma ile sonuca ulaşıyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Open chat
1
merhaba