08506501314 7/24

Bireysel Depolama

Ev eşyalarınız , ofis eşyalarınız gibi tüm eşyalarınız, Remax Nakliyat firmamızın tarafından depolarımızda muhafaza altına alınır. İstanbul’da ki en iyi depolara sahip olan Remax Nakliyat. Sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Yapmanız gereken bizi arayarak ücretsiz ekspertiz talep etmek. Evinizi keşfe gelen ekspertiz, depolama hakkında size bilgi ve maliyet sunar. Bu konuda çalışanlarımızın bütün eğitimleri verilmiş olup istediğiniz soruyu sorup aklınızda ki soruları giderebilirsiniz. Uygun prosedürde karşılıklı depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. İstanbul da ev eşyası depolamak çok kolay ve güvenilir.

İstanbul’da eşya depolama paketleme şirketleri içinde en iyi ve sigortalı depolama hizmetini vermekteyiz. Ev eşyası depolama ve ofis eşyası depolama işlerinizde eşyanızın komple paketlemesi ve ambalajlanması yapılır.Mobilya ve beyaz eşyalarınız toplanarak paketlenir. Ufak ve kırılacak eşyalarınız ise sarılarak koli ve paketlere konur.

Remax Nakliyat olarak size daima en iyiyi sunmak için görevimiz 4/4’lük yerine getiriyoruz. Kaliteli ve hijyenik paketleme malzemesi kullanır.Alanında uzman ve güvenilir ekiplerle çalışır.Son model araç ve asansörler ile ev ve ofisiniz taşır. Nakliye sektöründe, en iyi depolama ve ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Sizde bizimle tanışın eşyalarınız güvende olsun.