Almanya’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Almanya’nın hangi şehrinde olursanız olun eşyalarınızı Türkiye’nin herhangi bir yerine nakil yapmanız gerekirse bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız geniş araç filosuyla ve çok sayılı acenteleriyle size hizmet vermekten daima onur duymaktadır. Avrupa’nın her bölgesinde bulunan acentelerimizle size hızlı ve kurumsal hizmetler vermekteyiz.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınızın genel ambalajı tarafımızca yapılmaktadır.firmamız taşıma başladığı anda teslimat süresine kadar sigortalı ve geniş kasko hizmetiyle eşyalarınızı sigortalamaktadır.

Evinizde bulunan bütün mobilyalarınız sökülerek gereken işaretlemeler yapılmaktadır.özel yapım ambalaj malzemelerimizle korunaklı bir şekilde kaplaması sağlanmaktadır. yine koltuk ve büyük boy eşyalarınız özel yapım malzemelerimizle kaplanmaktadır.

Mutfak ve salon kırılacaklarınız  beyaz kağıt ile kaplanıp özel yapım olan kalın boy kutularımızda muhafazası yapılmaktadır.

Belirttiğiniz adreste alınan eşyalarınız yine hızlı teslimat süresiyle Türkiye’nin hangi şehrine olursa olsun kargosu sağlanmaktadır.

Ücretsiz depolama hizmetimiz bulunmakta olup yeni eviniz hazır olmadığı süre içerisinde yüksek güvenlikli depolarımızda herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz süre boyunca muhafazası sağlanmaktadır.

Evrak ve izin işlemleriniz için belirtmeniz durumunda sizin adınıza bütün gerekli evrak ve gümrükleme işlemleriniz tarafımızca hızlı ve kesin sonuçlu olarak takibi sağlanabilmektedir.
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için tıklayınız

REMAX ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT